top of page

05.08.2021

FK Slovan Ivanka pri Dunaji do novej sezóny s 11mužstvami:

 

Aké mužstvá a kam ste prihlásili pre túto sezónu?

Začnem seniormi, kde pokračujeme v najvyššej súťaži pod BFZ t.j. v III.Lige. Potom sme prihlásili mládežnícke tímy do súťaží st.dorast III.Liga pod BFZ a mladší dorast tak isto do III.Ligy pod BFZ. Pokračovali sme prihláškou starších žiakov do oblastnej ligy pod ObFZ - mesto. Mladších žiakov máme počtovo vyše 30 hráčov t.j. vytvorili sme dve družstvá (modrí a červení) a prihlásili sme ich tiež do oblastnej ligy pod ObFZ - mesto. Naše prípravky budú hrať štandardne pod BFZ budeme tam mať 4 tímy od U11 až po U8. Máme aj mimosúťažné družstvo "miniprípravky" U7, ktorá si zahrá súťaž MiniDunajská liga, ktorú sme si vytvorili my okolité tímy.

Aké sú ambície pre túto sezónu?

Muži + dorast udržať III.Ligu a skončiť v nej čo najlepšie ideálne by bolo všetky družstvá do 5 miesta. Starší žiaci tu je jasný dlhodobý cieľ postup do II.Ligy pod BFZ. Dovolím si tvrdiť, že cez vidiecku súťaž by sme tam boli už dávno ako niektoré okolité obce, ale bohužiaľ momentálny stav a rozdelenie súťaží nás núti vždy sa prihlasovať do oblastnej ligy mesto. Vždy sa tam nájde niekto s B-tímom prvoligového družstva a chcú postúpiť aj oni a preto využívajú pravidlo nasadenia hráčov z prvej ligy a postup nám vždy záhadne utečie. Tento rok predpokladám Slovan Bratislava "B" sa bude takto tlačiť. Mladší žiaci jasná vízia udržať ich pokope a povyhrávať čo sa dá. Prípravky konečne budú bez výsledkov (rozhodnutie VV BFZ) a pôjde tam hlavne o hru čomu sa nesmierne teším.

Čo by ste dodali na záver pred začiatkom sezóny?

Je každému jasné, že hlavne zdravie a aby nám KORONA opätovne neprekazila možnosť športovať a súťažiť to je moje želanie.

Admin

bottom of page